AFRICAN MANGO

TAVA RECEPTE SLAIDAI FIGŪRAI

African Mango:

  • Nepārspējams līdzeklis ātrai taukaudu dedzināšanai,
  • 100% efektīvs sastāvs,
  • Speciālists tauku samazināšanā vēdera apvidū,
  • Drošs līdzeklis, kas palīdz notievēt, balstīts uz dabiskiem elementiem,
  • Āfrikas mango samazina ēstgribu un nodrošina ilgstošu sāta sajūtu!

EFEKTĪVAS DIĒTAS NOSLĒPUMS SLĒPJAS ĀFRIKAS MANGO AUGĻOS

African Mango African Mango ir risinājums tiem cilvēkiem, kuri ir vīlušies, lietojot dažādas notievēšanai paredzētas diētas, kuras nav nesušas gaidītos rezultātus. Šis ir preparāts, kas drošā veidā palīdz nodedzināt lieko taukaudu kārtu, kā arī saglabāt un kontrolēt pareizu ķermeņa svaru.

Šis preparāts ir izstrādāts pamatojoties uz vitamīniem un minerāliem – Āfrikas mango. Šī augļa kauliņi satur pamatīgu daudzumu šķiedrvielu, kuras nodrošina ilgstošu sāta sajūtu un ievērojami samazina apetīti. African Mango sastāvā ir iekļauts stiprs antioksidants - Irvingia Gabonensis, kurš palīdz notievēt un sadedzināt taukaudu kārtu. Turklāt, pateicoties leptīna sabalansēšanai, kas pārvalda enerģijas resursus, African Mango ļoti efektīvi palīdz iegūt kāroto figūru. Tas jau ļoti sen ir zināmu notievēšanas līdzekļu, kuru sastāvā ir Acai ogas, konkurents.

Kā vienu no Āfrikas mango pozitīvajām īpašībām vajadzētu izcelt tā vērtīgo ietekmi uz holesterīna līmeņa samazināšanu. Šis auglis novērš iekaisumus. Turklāt tas nodrošina atbilstošu C reaktīvā olbaltuma un adiponektīna daudzumu, kā arī regulē glikozes līmeni asinīs un palīdz atbrīvoties no toksīniem. Šādā veidā African Mango atstāj pozitīvu ietekmi uz visu organismu.

OIzstrādāts uz dabisku sastāvdaļu bāzes, African Mango nesatur nevajadzīgas pildvielas un kaitīgas substances – tas ir kļuvis par hītu uztura bagātinātāju tirgū!

African Mango ir izstrādāts Lielbritānijā starptautisko standartu – GMP ietvaros.

TAUKAUDU KĀRTAS SAMAZINĀŠANA APSTIPRINĀTA AR PĒTĪJUMIEM

African Mango Āfrikas mango klīniskie pētījumi 2005. gadā Jaundes Universitātē (Kamerūnā) apstiprināja African Mango augsto efektivitāti!

Uzmanības centrā nokļuva Irviginia Gabonensis (antioksidants Āfrikas mango sastāvā) iedarbība ķermeņa svara samazināšanā. Pētījuma dalībnieku vidū bija 40 cilvēku. 28 eksperimenta dalībnieki saņēma 1,05 gramu Āfrikas mango ekstrakta devu trīs reizes diennaktī. Pārējiem 12 dalībniekiem tika pasniegts placebo. Pētījums norisinājās 4 nedēļas. Pētījuma beigās dalībnieki, kuri saņēma Āfrikas mango, samazināja savu ķermeņa svaru pat par 5,26%! Turpretī dalībniekiem, kuri lietoja placebo, ķermeņa svars samazinājās tikai par 1,26%.

African Mango – tā ir pārbaudīta un neparasti efektīva metode lieko kilogramu likvidēšanā. Šis tavam organismam drošais uztura bagātinātājs ne tikai samazinās Tavu taukaudu kārtu, bet arī palīdzēs saglabāt kāroto figūru!

Vēlies vienreiz un uz visiem laikiem atbrīvoties no liekajiem kilogramiem un kaunu izraisošajām vēdera rieviņām? Tagad tas ir iespējams ar African Mango!

PRODUKTA ETIĶETE

Iepakojums: 60 kapsulas

Irvingia Gabonensis (African Mango) 600 mg
Capsule Shell: Hydroxy Propyl Methyl Cellulose.

LIETOŠANA

Lietot 1-2 kapsulas dienā ēdienreizes laikā. Nav ieteicams pārsniegt ieteicamo dienas devu.