FAQ

VISBIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

African Mango

VAI UZTURA BAGĀTINĀTĀJS AFRICAN MANGO GARANTĒ LIEKO KILOGRAMU ZAUDĒŠANU?

Pateicoties sabalansētām sastāvdaļām African Mango labvēlīgi ietekmē hormonālo sistēmu. Kaitīgie toksīni no organisma tiek izvadīti, samazinās holesterīna līmenis. Tiek ierobežota apetīte, kā rezultāta taukaudu kārtiņa tiek dedzināta un tās veidošanās process aizturēts. Pateicoties (Irvingia Gabonensis) vērtīgajiem kauliņiem African Mango palīdz veiksmīgi zaudēt liekos kilogramus un priecāties par skaistu, slaidu augumu. African Mango – tie ir tūkstoši apmierinātu patērētāju visā pasaulē un zinātnieku apstiprināta efektivitāte.

KĀDUS GALVENOS ELEMENTUS SATUR AFRICAN MANGO?

Uztura bagātinātājs African Mango radās uz Āfrikas mango vitamīnu un minerālu bāzes. Šis visā pasaulē augstu vērtētais auglis palīdz dažādu slimību ārstēšanā. Rietumāfrikas tropu mežos sastopamais Āfrikas mango ir bagāts ar kauliņiem, kurus sauc par „Dikka riekstiem”. Visvērtīgākā uztura bagātinātāja daļa ir Āfrikas mango Irvingia Gabonensis ekstrakts, kas iegūts no kauliņiem. Šī vērtīgā sastāvdaļa paātrina taukaudu zaudēšanu un veiksmīgi ietekmē mūsu hormonālo sistēmu. African Mango satur lielu daudzumu pildvielas, kura palīdz gremošanā.

CIK BIEŽI IETEICAMS LIETOT UZTURA BAGĀTINĀTĀJU AFRICAN MANGO?

Ieteicams lietot 1-2 kapsulas ēdienreizes laikā.

CVAI AFRICAN MANGO IR NEKAITĪGS MANAI VESELĪBAI?

Preparāts African Mango ir pilnībā drošs un nesatur veselībai kaitīgas vielas. Tā sastāvā ir tikai dabiskas sastāvdaļas, kuras neizraisa blakus efektus. Šo līdzekli ir vienkārši lietot.

PĒC CIK ILGAS UZTURA BAGĀTINĀTĀJA LIETOŠANAS REZULTĀTI IR PAMANĀMI?

Jau pēc pirmajām nedēļām African Mango lietošanas nedēļām, var saskatīt ķermeņa masas samazināšanos un labsajūtas uzlabošanos. Lai iegūtu pilnīgāku efektu ir vērts palielināt fizisko aktivitāti un ievērot sabalansētu uzturu.

VAI TAISNĪBA, KA AFRICAN MANGO IR ĻOTI EFEKTĪVS TAUKAUDU SAMAZINĀŠANĀ VĒDERA APVIDŪ?

Jā. African Mango ir apbrīnojams preparāts, kurš uzlabo vielmaiņu un palīdz atbrīvoties no grūti likvidējamās tauku kārtas vēdera apvidū. Preparāta sastāvā iekļautie Āfrikas mango kauliņi efektīvi paātrina taukaudu samazināšanos.

VAI AFRICAN MANGO PREPERĀTA IEDARBĪBA IR APSTIPRINĀTA AR PĒTĪJUMA PALĪDZĪBU?

2005. gadā Jaundes universitātē Kamerūnā tika veikti profesionāli pētījumi, kuri pārbaudīja Irvingia Gabonensis ietekmi uz ķermeņa masas samazināšanos. Pēc četru nedēļu ilgiem pētījumiem, to cilvēku masas attiecība, kuri lietoja Āfrikas mango ekstraktu samazinājās par 5.26%! African Mango efektivitāte ir pierādīta klīnisku pētījumu rezultātā.

KLIENTU APKALPOŠANA

KĀDĀ VEIDĀ ES VARU VEIKT PASŪTĪJUMU?

Lai varētu veikt pasūtīju izvēlies produkta daudzumu, piegādes veidu, maksājuma veidu un aizpildi adreses formulāru. Pasūtījumu tu vari veikt šeit.

KĀ NOTIEK PRODUKTU PIEGĀDE?

Produkti tiek piegādāti 48 stundu laikā no pasūtījuma saņemšanas brīža. Prece tiek piegādāta 2 – 10 dienu laikā (starptautisko sūtījumu gadījumā piegādes laiks var ieilgt). Prece ar kurjera palīdzību tiek piegādāta 1-2 dienu laikā. Mēs augstu vērtējam mūsu klientu privātumu – prece tiek iepakota tā, lai neviens cits bez tevis nevarētu ieraudzīt iepakojuma saturu.

VAI PRECE TIEK PIEGĀDĀTA ĀRVALSTĪS?

Jā. Mēs piegādājam pasūtījumus Eiropā, Ziemeļamerikā, kā arī Āzijā.

KĀDAS IR PIEGĀDES IZMAKSAS?

Sūtījumi ar prioritāti tiek piegādāti ar Polijas Pasta palīdzību bez maksas. Sūtījumi, kuri tiek veikti ar kurjera palīdzību izmaksā €16.

KĀ ES VARU APMAKSĀT SAVU PASŪTĪJUMU?

Par pasūtījumu var norēķināties ar bankas pārskaitījumu, elektronisko pārskaitījumu, maksājuma karti, maksājuma sistēmu PayPal vai maksājot par preci pasūtījuma saņemšanas laikā.

VAI MANA NAUDA IR DROŠA?

Jā. Par drošiem elektroniskajiem darījumiem ir atbildīga firma DotPay (elektroniskie sūtījumi) kā arī PayPal (maksājuma kartes).