African Mango

Vispārējie noteikumi un nosacījumi, noteikumi pasūtīšanas un pārdošanas

 1. Preču pasūtījums tiek izdarīts, izmantojot instrumentus, kas atrodas tīmekļa vietnē AfricanMango6000.lv.
 2. Pasūtījumi tiek pieņemti 24 stundas diennaktī, visu gadu.
 3. Pasūtījumi, kas darba dienās izdarīti pēc plkst. 11:00, kā arī pasūtījumi, kas izdarīti sestdienās, svētdienās un svētku dienās, tiks apstrādāti nākamajā darba dienā.
 4. Korektu datu norādīšana lapas AfricanMango6000.lv tiešsaistes veikalā ir pasūtījuma izpildes priekšnosacījums. Tālruņa numura un/vai e-pasta adreses norādīšana ir nepieciešama, lai apstiprinātu pasūtījuma pieņemšanu un izpildi. Pasūtījumi, kas nav apstiprināti 3 darba dienu laikā, netiks izpildīti. Katra pasūtījuma pieņemšana tiks apstiprināta pa tālruni vai e-pastu.
 5. Veikala darbinieki pārbaudīs aizdomīgus pasūtījumus - šādus pasūtījumus Veikals var anulēt. Šādā gadījumā klients tiks informēts par šo faktu.
 6. Pasūtītās preces tiek piegādātas ar pasta/kurjerpasta starpniecību - piegādes laiks ir aptuveni 7 darba dienas. Laiks var tikt mainīts. Gadījumā, ja kāda prece nav noliktavā, Klients par to tiek informēts, kā arī informēts par ilgāku piegādes laiku. Ja Klients nepiekrīt ilgākam piegādes laikam, viņš/viņa var atcelt visu pasūtījumu vai tikai to pasūtījuma daļu, kas kavē pasūtījuma ātrāku izpildi.
 7. Tīmekļa vietne un tajā ietvertā informācija paši par sevi nav uztverams kā piedāvājums, bet tikai aicinājums.
 8. Lai gan esam pielikuši visas pūles, lai publicētu precīzus preču aprakstus, tomēr mēs nevaram garantēt to precizitāti un pilnību, un tādēļ tie nav izmantojami kā pamats jebkādām juridiskas dabas pretenzijām.
 9. Key Player Limited patur tiesības jebkāda iemesla dēļ atteikties izpildīt jebkādu pasūtījumu.
 10. Gadījumā, ja tiek nopirkta prece, kuras cena sistēmā norādīta kļūdaina (vai nu Veikala personāla vai servera kļūdas dēļ), klients tiks par to informēts un pasūtījums tiks atcelts.
 11. Pasūtījumi tiek piegādāti visā Eiropā, Ziemeļamerikā un Āzijā.
 12. Personas datus, kas tiek norādīti, izdarot pasūtījumus, apstrādās tikai Key Player Limited, Dubai Airport Freezone, Building 6EA, Dubai, United Arab Emirates. Personas dati netiek izpausti trešajām personām reklāmas nolūkos.
 13. Priekšapmaksas gadījumā preces tiek nosūtītas, kad Veikala bankas kontā tiek ieskaitīta visa par pasūtītajām precēm maksājamā summa.
 14. Sakarā ar to, ka Key Player Limited veic tirdzniecību tikai ar pasta pakalpojumu starpniecību, Klients var atteikties no pirkuma 10 kalendāro dienu laikā no preces iegādes. Pirms preces atgriešanas vispirms jāiesniedz rakstisks paziņojums. Precei nedrīkst būt lietošanas pazīmes, un tai jābūt oriģinālajā iepakojumā.
 15. Key Player Limited nodarbojas ar uzņēmējdarbību saskaņā ar Apvienoto Arābu Emirātu likumdošanu. Tāpēc mēs saviem Klientiem spējam piedāvāt visaugstāko standartu pakalpojumus un labākos produktus. ES tiesību akti nav attiecināmi.
 16. Key Player Limited mītne atrodas Apvienotajos Arābu Emirātos. Visas transakcijas tiek apstrādātas, izmantojot datoru serverus, kas atrodas Apvienotajos Arābu Emirātos. Problēmas saistībā ar drošību, likuma pārkāpumu, intelektuālo īpašumu ir risināmas saskaņā ar AAE likumdošanu. Visi citi jautājumi, kas saistīti ar piekļuvi interneta vietnei un tās izmantošanu, risināmi saskaņā ar AAE likumdošanu. Visas juridiskās darbības/tiesvedība attiecībā uz piekļuvi interneta vietnei un tās izmantošanu, notiks Apvienotajos Arābu Emirātos. Jebkādu juridisku darbību gadījumā Jūs piekrītat pakļauties attiecīgās Delavēras tiesas jurisdikcijai.
 17. Pasūtījuma izdarīšana AfricanMango6000.lv tiešsaistes veikalā nozīmē piekrišanu šiem Noteikumiem un nosacījumiem.
Pasūti tagad